Skip to Store Area:

  

 

1. İSKİ ATAKÖYATIK SU ARITMA TESİSİ ( 6 Adet Scada Noktasının Fiber Optik Kablolarla Sisteme Bağlanması ) 2.EKİNCİLER HOLDİNG - İSTANBUL ( 120 Kullanıcılı Yapısal Kablolama Sisteminin Yapım işi) 3. SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI ( 46 Kullanıcılı Yapısal Kablolama Sisteminin Yapım işi ) 3. AVAZA-3 OTEL TÜRKMENİSTAN( Aktif Cihazlar ( Switchler ve Access Pointler ) HP Marka Ürünler ile Çözülmüştür. )

 

Ana Sayfa / Misyon

 

ERA ELEKTRONİK, Kurum ve kuruluşların hayatını kolaylaştıran iletişim çözümleri sunan, en çok tercih edilen ses, network ve altyapı entegratörü olmaktır.  

ERA ELEKTRONİK, geniş (WAN) ve yerel alanda (LAN), data, ses ve görüntü iletişiminin kullanılacağı altyapı kurulumunu, günümüzde hızla ilerleyen teknolojinin standartlarına uygun, kullanıcının gereksinimlerini karşılayan mühendislik çözümleri ile gerçekleştirmektir.  

ERA ELEKTRONİK, Dünya standartlarını yakalamak isteyen kuruluşların, ilerlemesinde bir gereklilik haline gelen bilişim sektörünün önde gelen bir şirketi olup, müşterilerine doğru çözümü doğru ürünler ile anahtar teslimi sunar.