Skip to Store Area:

  

 

1. İSKİ ATAKÖYATIK SU ARITMA TESİSİ ( 6 Adet Scada Noktasının Fiber Optik Kablolarla Sisteme Bağlanması ) 2.EKİNCİLER HOLDİNG - İSTANBUL ( 120 Kullanıcılı Yapısal Kablolama Sisteminin Yapım işi) 3. SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI ( 46 Kullanıcılı Yapısal Kablolama Sisteminin Yapım işi ) 3. AVAZA-3 OTEL TÜRKMENİSTAN( Aktif Cihazlar ( Switchler ve Access Pointler ) HP Marka Ürünler ile Çözülmüştür. )

 

 

ERA ELEKTRONİK, kurulduğu 16.01.2003 tarihinden itibaren; Türkiye Bilişim, Elektrik ve Elektronik sektöründe, bilgisayarlar, tıbbi cihazlar ve endüstriyel makinelerin kesintisiz beslenmesi, yapısal kablolama sistemlerinin kurulması konularında faaliyet göstermektedir.

Firmamız ‘KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAKLARI TEKNİK KILAVUZU’ hazırlayarak Elektrik Tesisat Mühendisleri Derneğine (www.etmd.org.tr) uzmanı olduğu konuda katkıda bulunmuştur. Basılmış olan bu yayın Türkiye’de kendi konusunda hazırlanmış tek kitaptır.Üyesi olduğumuz meslek dernekleri ETMD ve EMO’dur.

Müşterilerimize, anahtar teslimi projeler halinde, danışmanlık, eğitim, projelendirme, cihaz-teknoloji seçimi ve uygulama hizmetleri de dahil olmak üzere uzman mühendislik entegre sistem çözümleri sunmaktadır. Yurt dışı ve yurtiçi pek çok proje gerçekletirmiş firmamızın referansları aşağıdadır.

Uzman ve dinamik kadrosu ile ERA ELEKTRONİK, Türkiye'nin ve Dünyanın önde gelen firmaları ile sürekli işbirliği içerisinde, müşteri gereksinimlerine, en iyi yanıtı veren ürünleri bir araya getirip çözümler sağlamaktadır.

Genel faaliyet alanlarımız;
-Yapısal Kablolama Sistemleri (AMP, HCS, LEGRAND)
- Data kabinetleri (ESTAP,GÜNKO)
- Yükseltilmiş döşeme kurulumu (FORMFLOOR)
- Aktif ağ cihazları satış ve kurulumu (HP, 3COM, D-LINK-CİSCO)
- Kablo taşıma sistemleri
- Bilgi işlem odaları dizaynı ve kurulumu (Soğutma, alarm, yangın söndürme)
- Kesintisiz Güç Kaynakları (ARTRONIC)
- SMPS (Anahtarlamalı Güç Kaynakları (MEAN WELL) 12 VDC, 24 VDC ve 48 VDC)
- Voltaj Regülatörleri
- Tam Bakımsız Kuru Tip Aküler (BEST BEST, FULI)


Özellikle yapısal kablolama alanında sertifikalı 5 uzman personeli çözümlerine 25 yıl ürün ve performans garantisi vermektedir. Toplam 8 kişilik kadromuzun tamamı meslek lisesi ve üniversite mezunu uzmanlardan oluşmaktadır.  Yoğunluk olarak İstanbul için çözümler sunmaktayız. Bunun dışında pek çok sehir dışı ve yurt dışı uygulamayı kendi personeli ile tamamlamıştır.


Yönetim binamız 4 katlı olup 240m2 çalışma alanına sahiptir. Depomuzda aynı binamızda bulunmaktadır.

Bilgilerinize arz ederiz.

Saygılarımızla