Skip to Store Area:

  

 

1. İSKİ ATAKÖYATIK SU ARITMA TESİSİ ( 6 Adet Scada Noktasının Fiber Optik Kablolarla Sisteme Bağlanması ) 2.EKİNCİLER HOLDİNG - İSTANBUL ( 120 Kullanıcılı Yapısal Kablolama Sisteminin Yapım işi) 3. SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI ( 46 Kullanıcılı Yapısal Kablolama Sisteminin Yapım işi ) 3. AVAZA-3 OTEL TÜRKMENİSTAN( Aktif Cihazlar ( Switchler ve Access Pointler ) HP Marka Ürünler ile Çözülmüştür. )

 


Yükseltilmiş döşeme sistemleri tüm kablolarınızı, elektrik bağlantılarınızı ve hatta hava kanallarınızı tamamıyla saklarken aynı zamanda herhangi bir arıza durumunda arıza noktasına kolay bir ulaşımı vede ofisinizin profesyonel ve temiz bir görüntüye sahip olmasını sağlamaktadır. ERA ELEKTRONİK  bu noktada İş Merkezleri, Ofis Katları, Banka Binaları, Bilgi İşlem Merkezleri, Alışveriş Merkezleri, Üniversiteler, Telefon Santral Merkezleri, Fuar alanları, Showroomlar, MSC Santralleri, Laboratuvarlar gibi mekanlarda yükseltilmiş döşeme uygulamalarını gerçekleştirmiş ve müşterilerine çağdaş çözümler sunmuştur.

ERA ELEKTRONİK olarak kullandığımız ürünler dünya standartlarında kalite belgelerine sahip olup sizlerin ihtiyaçlarını en iyi ve en doğru şekilde karşılayacak nitelikte üretilmiştir.

PANEL ÇEŞİTLERİ

Sunta Özlü Paneller
Sunta özlü paneller 720 kg/m yoğunluğunda yüksek yangın dayanımı ve ses yutma özelliklerine sahiptir. Nem ve ısı değerlerinin ortamda değişmesi boyutsal stabilitesine etki etmez.
Geniş kullanım alternatifi olan sunta özlü paneller standart yüksekliğe sahip 28 mm (kuşaklı altyapı sisitemi ile uygulanır) ve 38 mm (kuşaksız altyapı sistemi ile uygulanır) lik kalınlıklardadır.
Panellerin alt kaplama malzemesi alüminyum folyo ya da galvenize çeliktir.
Üst kaplama malzemesi ihtiyaca bağlı geniş seçim aralığındadır.

Kalsiyum Sülfat Özlü Paneller
Yangın dayanımı, ses yutma özelliği ve m2 yük dayanımı yüksek kapasitedir.
Panel kalınlığı 34 ile 36,5 mm arasında üst kaplamada kullanılan malzeme kalınlığına bağlı değişir.

Kompozit Özlü Paneller
12,50 mm Kalsiyum sülfat ve 28,00 mm Sunta özlü panellerin birleşimi ile meydana gelirler. Panel kalınlıkları 40,50 mm ile 42 mm arasında üst kaplamasında kullanılan malzeme kalınlığına bağlı değişir.
Sunta ve kalsiyum sülfat özlü panellerde olduğu gibi ofis, kontrol odaları, labaratuarlar ve benzeri birçok alanda uygulanır.

Beton Özlü Paneller
Çok yüksek kapasitede yangına karşı dayanımı, ses yutma özelliği ile m2 yük dayanımına sahiptir. Panel yoğunluğuna ve üst kaplamasına bağlı farklı kalınlıklarda temini mevcuttur.

KAPLAMA ÇEŞİTLERİ
Enkapsüle Çelik Panel
Galvenize Çelik Panel
Alüminyum Folyo Panel
Laminat Kaplı Panel
Vinil Kaplı Panel
Linolyum Kaplı Panel
Parke Kaplı Panel
Granit Kaplı Panel
Seramik Kaplı Panel
Cam Panel

ALTYAPI ELEMANLARI
Çelik Ayak Taban
Somun
Çelik Başlık
Plastik Başlık Contası
Çelik Kuşak
Plastik Kuşak Contası

AKSESUARLAR
Kablo Çıkış Kapağı
Süpürgelik
Vantuz
Rampa
Basamak
Çelik Ayak